Tava izklaide tieši šeit!
Mēs bieži vien izmantojam neskaitāmas programmas, kuras veic vienu un to pašu, piemēram, pārlūkprogrammas. Tā dēļ ir aizņemta datora atmiņa. Es  ieteikšu vislabākās programmas,kas būs mazā skaitā un dažādiem nolūkiem.

Pārlūkprogramma
Vislabākā programma, ko iesaku ir Mozilla Firefox, jo tai ir mazāk apakšprogrammu, kas netraucē Tev strādāt internetā kā arī latviešu valodas interfeiss un pareizrakstības pārbaude.
To var lejupielādēt šeit.

Failu apmaiņas programma
Ieteicamākā programma ir uTorrent. Lejupielādes ātrums ir labs un pieņem visus faila veidus lejupielādei. Vienmēr programma uzrāda failus un pajautā vai es vēlos šo failu/us datorā.
To var lejupielādēt šeit.

Sazvanīšanās un čatošanas programma
Populārākā programma ir skype. Šo programmu es iesaku. Tai paverās plašas iespējas video zvanam, kopīgai čatošanai un izklaidei. Ja vēl neesi šīs programmas izmantotājs, tad pirms tās lietošanas būs jāpiereģistrējas.
To var lejupielādēt šeit.

Lasītāju programma

Bieži mums ir saskare ar lasītāju programmu adobe reader, kas mums tiešām ir nepieciešama. Šī programma ļauj mums atvērt jebkuru veidlapu un kādu lasāmvielu.
To var lejupielādēt šeit.

Flash satura atskaņotājs

Datorā ir nepieciešama adobe flash pleyer, kas nodrošina flash satura atskaņošanu visās interneta vietnēs kā arī datorā.
To var lejupielādēt šeit.

Ja Tev ir Windows, tad ar video atskaņošanas programmu Tev arī nebūtu problēmas.